Realitní kancelář REKO

Havlíčkova 7
266 Beroun

tel.: +420 222 360 018
mob.: +420 723 921 710

email: makler@reality-reko.cz
http://www.reality-reko.cz
ID Nemovitosti: 1335
RKID Nemovitosti: 000217

Moderní špičkově vybavený rodinný dům 5+1 s terasou a okrasnou zahradou

Domy a vily - Prodej

Obec / Lokalita: Králův Dvůr
Okres: Beroun
Cena: 9 000 000 Kč
K dispozici: květen 2018
Makléř vyřizující nemovitost: Pavel Masnica
mobil: 602 451 651

Popis

Výjimečná nemovitost s vyváženou funkční a estetickou kvalitou, která svými parametry splňuje vysoké nároky na luxusní bydlení, svým osazením reflektuje příčnou svažitost pozemku cca o půl podlaží. Podélný půdorys je rozdělen na dvě poloviny, jež jsou výškově posunuty o půl patra.Vstup do domu je kryt společnou stříškou s vjezdem do garáže. Ze zádveří se vstupuje do vstupní haly se schodištěm, vstupem na toaletu a do pracovny s okny do zahrady i do obývacího prostoru. Schodištěm se vystoupá o půl patra do úrovně propojeného obytného prostoru, který obsahuje jídelnu a kuchyň s velkým oknem do ulice a prostorný obývací pokoj.
Kuchyně je plně vybavena kuchyňskou linkou se spotřebiči Whirlpool, varnou indukční deskou s digestoří Faber a baterií Hansgrohe.
Srdcem domu je velkoryse řešený otevřený obývací pokoj s krbem, který odděluje obývací pokoj od jídelny a kuchyně. Dřevěné masivní vícevrstvé dubové podlahy Esco a podlahové vytápění jsou ideálním řešením pro tepelnou pohodu. Je zajištěno jak soukromí při jednotlivých činnostech, tak je zde i prostor pro komunikaci všeho druhu. Z obývacího pokoje a jídelny jsou přímé vstupy na ze dvou třetin krytou terasu domu a navazující udržovanou okrasnou zahradu s automatickou závlahou. O další půl-patro je po schodišti se zábradlím ze skla přístupná tzv. Hala II , která dispozičně obsluhuje celé podlaží s hlavní – rodičovskou ložnicí. Z této haly je dále přístupná prostorná koupelna s vanou a sprchovým koutem Hüppe a dvěma umyvadly, toaleta a nika na pračku a sušičku. Proti výstupnímu rameni se přes halu vstupuje na poslední schodišťové rameno, které na podélné chodbě zpřístupňuje dvě ložnice a komoru. Ložnice jsou vybaveny dubovými podlahami a stropními trámy a topnými tělesy Koralux. Je zde příprava na veškeré rozvody (Net, TV, optické vedení). oučástí vybavení jsou dřevěné masivní vícevrstvé dubové podlahy a schodiště Esco , jako zábradlí okna Winko s trojskly, obklady a dlažby Iris v koupelně, toaletách a kuchyni, sprchový kout Hüppe, vyhřívané podlahy v obývacím pokoji, jídelně s kuchyní, chodbě, toaletě a koupelně, otopná tělesa Koralux, interiérové dveře Sapeli, vypínače a zásuvky Unica Quadro, kuchyně se spotřebiči Whirlpool, indukční varná deska s digestoří Faber, masivní svítidla. Dům má opatření odvětráním vzduchotechnikou, zabezpečovací zařízení. Vytápění plynovým kotlem Geminox s 200l zásobníkem vody, venkovní bezpečnostní rolety Climax s centrálním ovladačem jsou integrované do líce fasády.
Na zahradě je upravený trávník s automatickou závlahou, živý plot z tújí a solitérní jehličnany u vstupu a na udržované zahradě. Dešťová jímka 5m3 s automatickou signalizací hladiny. Noční automatické osvětlení. Parkování v garáži a na zpevněných plochách na pozemku. Příjemná přilehlá oblast splňuje představy o bydlení v blízkosti přírody a zároveň poskytuje veškeré služby a výbornou dostupnost MHD v blízkém okolí. V dosahu se nachází mateřská a základní škola, supermarket nebo několik restaurací. Výborná dostupnost do centra.

Vybavení

Vybaveno: anoStromy: ano
Možnost hypotéky: anoDalší nebytové prostory: Garáž
Ostatní: PlotTelekomunikace: Internet
Ostatní rozvody: Kabelové rozvody, Ostatní rozvodyTopení: Ústřední - plynové
Doprava: dálnice, silnice, MHD, autobusElektřina: Elektro - 230 V
Voda: Voda - dálkový vodovod, Voda - rozvod studené a teplé vodyOdpad: Kanalizace
Plyn: IndividuálníObčanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnická zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb

Informace

Poloha objektu: samostatnýUžitná plocha: 185.50 m²
Počet podlaží objektu: 2Typ domu: patrový
Druh objektu: cihlováStav objektu: novostavba
Plocha parcely: 732 m²Terasa: 35 m²
Rok kolaudace: 2018Umístění objektu: klidná část obce
Komunikace: asfaltováK dispozici od: květen 2018
Podlahová plocha: 161.50 m²Třída en. náročnosti: B
Ukazatel en. náročnosti: 85.000 kWh/m2 za rokPodle vyhlášky: vyhláška 148/2007 Sb