Vyhledat nemovitosti

Hledáte profesionalitu, kvalitu
a individuální přístup?
Reko Váš spolehlivý partner
na realitním trhu.

Možnosti financování

V případě zájmu o již vybranou nemovitost je nutné složit Rezervační zálohu, která v případě koupě činí 10% z kupní ceny (pokud tato výše není ve vašich možnostech, lze přistoupit k individuální dohodě) a v případě pronájmu nemovitostí je standardně skládána Rezervační záloha ve výši 1 měsíčního nájemného.

Dalším krokem je podpis smlouvy Nájemní nebo Kupní (případně Smlouvy o budoucí kupní smlouvě), při kterých se skládá zbylá část nutných finančních prostředků. Pokud při koupi nemovitosti nedisponujete potřebným množstvím finančních prostředků rádi Vám pomůžeme při využití některého z hypotéčních úvěrů.

Při jednání s bankami zastupujeme Vaše zájmy!

Přímo v naší kanceláři Vám vypočítáme předběžnou kalkulaci, díky které zjistíte v jaké výši můžete nemovitost poptávat.

Tyto služby včetně jednání s již vybraným bankovním institutem jsou zcela zdarma, vy platíte pouze standardní poplatek bance za schválení úvěru a ocenění nemovitosti.

Jsme schopni zajistit i hypotéku na družstevní byt:

Hypotéku na družstevní byt vyřídíme za standardních podmínek, pokud zájemce může jako zajištění úvěru nabídnout jinou nemovitost. Není přitom nutné, aby kupec družstevního bytu byl jejím vlastníkem. Například rodiče mohou svým bytem či domem v osobním vlastnictví jistit hypotéku na družstevní byt svého potomka. Banka navíc zpravidla vychází klientům vstříc a umožňuje jim v průběhu splácení hypotéky změnit předmět zástavy. Pokud tedy byt, na jehož koupi byla hypotéka čerpána, přejde z družstevního do osobního vlastnictví, lze ho použít jako zástavu za hypotéku, a vyvázat tak nemovitost rodičů, kterou byla hypotéka původně zajištěna.

Pokud se jedná o družstevní byt, který bude do roka převedený do osobního vlastnictví, lze vyřídit tzv. předhypotéční úvěr.

© Realitní kancelář REKO 2011 | Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman